top of page

Jaro 2019

Dlouho jsem se tady na mém blogu neozval a tak teď shrnu pár zásadních věcí z mého hudebního života, které se udály přes jaro 2019.

 

Znělky pro Mendelovu Univerzitu.

O tom, že jsem psal nové znělky a fanfáry pro Mendelovu Univerzitu v Brně už víte, ale jednu z nich si dokonce vybrali k oslavám 100 let výročí Masarykovy Univerzity a vytvořili k ní úžasný ohňostroj. Můžete mrknout na ukázku zde.

 

Unplugged Tour Janka Ledeckého

Akustické turné jsme úspěšně dokončili a nejen to. Janek se rozhodl, že záznam z těchto koncertů vydáme na CD i LP. K tomu bude i DVD verze z kamerových záznamů. Janek mi tentokrát svěřil kompletní postprodukci těchto nahrávek, takže se už brzy můžete těšit na jeho největší hity v akustickém podání.

 

Lednicko Valtický Hudební Festival - LVHF2019

Další ročník festivalu klasické hudby proběhne 28.9. - 12.10.2019.

Je mi ctí, že mi organizátoři tohoto festivalu svěřili produkci fanfár. Úkol zněl jasně! Oddirigovat, nahrát, smíchat, vyprodukovat... Natáčeli jsme v českém rozhlase Brno a hrál skvělý hornový oktet - Hornový Ansábl za Rohem, kterému patří obrovské díky za spolupráci.

Více o tomto festivalu ZDE.

 

Janek Ledecký - Symphonic

Na podzim pojedeme turné se symfonickými orchestry. Já jsem dostal za úkol kompletně zaranžovat tyto koncerty a taky je i oddirigovat. Všechny termíny tohoto symfonického turné najdete v sekci KONCERTY.

 

A na závěr jedna dobrá zpráva pro ty, co mají rádi mé klavírní improvizace.

Nové album vychází již za pár dní !!!

Comments


poslední novinky
Archiv
bottom of page