top of page

Multi instrumentální cover MUSEKrásné vánoční dopoledne všem! Tady je slibované video. Jde vůbec o můj první cover. Vím, že jste asi čekali spíše klavírní verzi romantické vánoční koledy, ale třeba vám to dodá trošku energie k tomu salátu

Když jsem si přivezl domů novou baskytaru a vyhodil na Instagram, jak hraju tento basový riff, pár z vás mi napsalo, že se to mám naučit ještě na kytaru, když už bubny umím... No vzhledem k tomu, že ještě el. kytaru nemám, i když ji moc chci, půjčil jsem si tohle krásný SGčko od Jonáše Ledeckého, za což mu moc děkuju a naučil se tedy i kytarový part téhle úžasné skladby od MUSE. Byla to výzva, protože na el. kytaru jsem před tím nikdy takhle nehrál. Cvičil jsem, až jsem měl sedřený všechny prsty a zde je výsledek mého snažení.


Obří díky patří také mé úžasné manželce Pavlínce za to, jak skvěle to jen tak z ruky natočila a taky za to, že jí nevadí to neustálé hraní na různé nástroje u nás doma. Spíš naopak, že miluje, když se jí třepou hrníčky v kuchyni od mého bubnování .


Tímto chci navázat i na mé každoroční předsevzetí naučit se na nový nástroj. Myslím, že el. kytara to vzala za své a já se moc těším, až si po novém roce pořídím svoji vlastní kytaru.

Tak tady to máte! Budu rád za vaše sdílení, komenty, či lajky!


Mějte se moc krásně a užijte si svátky!


HS

Comentarios


poslední novinky
Archiv
bottom of page