top of page

APOLLO 247 - Nový videoklip plný skrytých příběhů

Tato skladba vznikla už před dvěma lety tím způsobem, který mám nejradši. Prostě se vám to najednou objeví v hlavě a vy to jen zapíšete do not, jakoby vám to někdo za ramenem "diktoval". Nevím, co se to tenkrát stalo, ale bylo to velmi zvláštní. Občas se to stává, ale tady to mělo ještě jakousi emoční sílu navíc. Nezbylo, než se pustit do realizace nahrávky a následně i videoklipu. Vzhledem k tomu, že takto pracuji hned na několika skladbách zároveň, nešlo to tak rychle, jak bylo v plánu a taky to zřejmě muselo i "uzrát".


Do nahrávky jsem si pozval muzikanty, se kterými spolupracuji už dlouhou dobu, a které považuji za jedny z nejlepších interpretů u nás. Marco Cano, Iris Moris, Adriana Bajtková, Marek Marian Leždík, Ondřej Moťka jsou skvělými sólisty a myslím, že je to i slyšet.


Ovšem videoklip se začal plánovat, zatímco já jsem vůbec o ničem nevěděl. Celé natáčení, včetně zařízení financí totiž zařídila má žena Pavlínka, která mi to pak celé dala, jako narozeninový dárek. Po tom, co jsem se z toho vzpamatoval jsme se pustili do práce. Bylo to taky poprvé, co jsem si vše neorganizoval sám a mohl si tak užít i samotné natáčení, za to patří obří a to nejúpřímnější díky mé manželce.


Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě videoklipu APOLLO 247, především mé manželce Pavlínce, která to celé dala dohromady a dokonce zařídila i financování tohoto natáčení ve spolupráci s OSA Partners. Dále filmovému štábu v čele s Tomášem Krejčím, Ondřejem Soukupem, Aničkou Krejčí Besserovou, hercům Lauře Besserové a Radkovi Melšovi, výše zmíněným muzikantům a dalším, kteří tento projekt podpořili třeba i jen pozitivní energií.


Budu doufat, že se toto netradiční dílko, za kterým se schovává velmi mnoho souběžných příběhů dostane mezi co nejvíce lidí. Budu vděčný za každé vaše sdílení, či reakci.


Stejně jako vesmír, i láska může být přes všechnu bolest nekonečná, to je APOLLO 247.Comments


poslední novinky
Archiv
bottom of page