Jaro 2019

July 2, 2019

 

Dlouho jsem se tady na mém blogu neozval a tak teď shrnu pár zásadních věcí z mého hudebního života, které se udály přes jaro 2019. 

Znělky pro Mendelovu Univerzitu. 

O tom, že jsem psal nové znělky a fanfáry pro Mendelovu Univerzitu v Brně už víte, ale jednu z nich si dokonce vybrali k oslavám 100 let výročí Masarykovy Univerzity a vytvořili k ní úžasný ohňostroj. Můžete mrknout na ukázku zde. 

 

Unplugged Tour Janka Ledeckého

Akustické turné jsme úspěšně dokončili a nejen to. Janek se rozhodl, že záznam z těchto koncertů vydáme na CD i LP. K tomu bude i DVD verze z kamerových záznamů. Janek mi tentokrát svěřil kompletní postprodukci těchto nahrávek, takže se už brzy můžete těšit na jeho největší hity v akustickém podání. 

 

Lednicko Valtický Hudební Festival - LVHF2019

Další ročník festivalu klasické hudby proběhne 28.9. - 12.10.2019.

Je mi ctí, že mi organizátoři tohoto festivalu svěřili produkci fanfár. Úkol zněl jasně! Oddirigovat, nahrát, smíchat, vyprodukovat... Natáčeli jsme v českém rozhlase Brno a hrál skvělý hornový oktet - Hornový Ansábl za Rohem, kterému patří obrovské díky za spolupráci. 

Více o tomto festivalu ZDE.

Janek Ledecký - Symphonic

Na podzim pojedeme turné se symfonickými orchestry. Já jsem dostal za úkol kompletně zaranžovat tyto koncerty a taky je i oddirigovat. Všechny termíny tohoto symfonického turné najdete v sekci KONCERTY.

 

A na závěr jedna dobrá zpráva pro ty, co mají rádi mé klavírní improvizace.

Nové album vychází již za pár dní !!!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

poslední novinky

September 23, 2019

July 2, 2019

January 28, 2019

December 1, 2018

November 1, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Balbex drumsticks
Ufip Cymbals
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

Hanz Sedlar © 2020

KAVE
Elitni Rebel