Září / Říjen 2018

November 1, 2018

První dva měsíce podzimu jsou za námi a tak tu mám 10 aktualit.

Co je u mě nového a co se všechno stalo za tyto dva měsíce?

01. Křest a vydání alba "Journey to Saturn"

Byla to dlouhá cesta, kterou jsme nakonec zdolali. Na nové album projektu Drumphonic jsme vybírali peníze pomocí portálu HitHit. Naštěstí se to povedlo jen a jen díky vám! Moc za to děkujeme. Album už je nyní v obchodech a je také online na Spotify, iTunes apod. Více info o tomto albu najdete v mé diskografii.

 

 

02. Videoklip "Autumn Lullaby"

Podzimní ukolébavka, jako první ze skladeb mého chystaného klavírního alba. Nezapomeňte se zastavit a zamyslet se nad tím, co chcete dělat a co byste rádi dělali, abyste byli šťastní. Podzim je pro mě vždy obdobím plánování a rozhodování se. Je to krásně barevný čas. Není studený a smutný, je barevný a krásný. Chce to jen trošku klidu. Proto vznikla tato skladbička. 

 

03. Nový Cajon - Fritsch

Neuvěřitelný dárek si pro mě připravil český výrobce cajonů Martin Fritsch. Vyrobil mi můj vlastní cajon, dokonce i s mým logem a skvělým designem. Hraje opravdu neskutečně a podle mě i tak vypadá. Jedná se o skvělý nástroj, který teď budete moci vidět na vánočním turné Janka Ledeckého. 

 

04. Ukončení Film Music Tour 2018

Poslední koncert našeho filmového turné jsme odehráli 15. října v pražském divadle Hybernia. Myslím, že koncert měl veliký úspěch a my si ho moc užili. Už teď máme rozpracované nové turné, které bude na jaře roku 2019. Spolu s celým Moravia Brass Band se na něj opravdu moc těšíme! 

05. Přípravy na Vánoční turné Janka Ledeckého

Čeká nás opravdu spousty koncertů a příprava se nesmí podcenit, proto už pilně cvičíme a trénujeme. V odkazu KONCERTY najdete kompletní seznam všech vystoupení tohoto turné. Doufám, že se s některými z vás uvidím. 

06. Nový Videoklip "Piano & Cello"

Je to přesně rok, co jsme vydali klip "Blooming Emotion" a tak už je dávno na čase ukázat další tvorbu. V úterý 6.11. vám představím nový videoklip projektu "Piano & Cello".  Sledujte můj Instagram, nebo Facebook, abyste o něj nepřišli. 

07. Nový WEB

Možná jste si toho všimli, ale moje stránky prošly celkem velkou aktualizací. Přibyly některé odkazy, některé zase zmizely. Prohlédněte si je a klidně mi napište, jestli vám nějaká informace chybí, nebo co byste na nich ještě rádi viděli. Jsou tady jen a jen pro vás! 

08. Hudba do hry Clone Army

Tvůrci mobilní hry "Clone Army" pro Android i iOS mě oslovili, abych pro ně vytvořil hudbu. Jsem moc rád, že se tvůrcům i samotným hráčům moje tvorba líbí a možná budeme i nadále spolupracovat. Pokud rádi "paříte", klidně ji zkuste. 

 

09. Fanfáry k promocím na Mendelově univerzitě

Mendelova univerzita v Brně vyhlásila výběrové řízení pro skladatele. Úkol zněl jasně, složit co nejlepší fanfáry, které budou znít k promocím v dalších letech. Svůj hrubý návrh skladby jsem předal vedení univerzity a teď se uvidí, kdo získá tu čest napsat tyto slavnostní fanfáry. Spolu se mnou ji ale poslali i přední čeští skladatelé, kteří jsou mi někteří i vzorem. No uvidíme, jak to dopadne. 

10. ROCKSYMPHONY II.

Znáte projekt Rocksymphony? Jedná se o spojení rockového tria a Filharmonie Bohuslava Martinů. O úžasné zpěvy se postarají Marta Jandová a Václav "Noid" Bárta. Společně vám zahrajeme ty největší světové rockové hity. Čekají nás letos dva koncerty. 22. a 23. listopadu ve Zlíně. Příští rok zavítáme i do Prahy, Brna, Ostravy, nebo na Slovensko. Už se pilně připravujeme a já už se nemůžu dočkat, až si opět zařádím za bicí soupravou po boku velké filharmonie a řvoucího davu, jak je vidět na fotce z mého pohledu na posledním koncertu. 

Víc info o projektu ZDE.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

poslední novinky

September 23, 2019

July 2, 2019

January 28, 2019

December 1, 2018

November 1, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Balbex drumsticks
Ufip Cymbals
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

Hanz Sedlar © 2020

KAVE
Elitni Rebel