Únor 2018

February 18, 2018

Ahoj všichni!

Pár slov o tom, co jsem dělal a co mě ještě čeká v tomto měsíci. 

  • V nejbližší době můžete slyšet v regionální televizi mé znělky ke zpravodajství. Celkem jich je 14 a každou jsem se snažil přispůsobit danému regionu. Více info: www.regionalnitelevize.cz

  • Celý tento týden natáčím bicí do nového alba DRUMPHONIC. Moc se na to těším a pečlivě jsem se připravoval od skončení turné s Jankem Ledeckým. 

  • Mimochodem, viděli jste jak Ester Ledecká vyhrála Zlato na OH? (moc jí gratuluju mimochodem) A viděli jste její kombinézu? Tu vytvářel její bratr, úžasný kreslíř Jonáš Ledecký. A proč to tady píšu? Protože právě Jonáš a jeho tým ICE COLOURS budou dělat kompletní design našeho nového alba! Mrkněte na singl, který se na desce taky objeví. 

  • V neděli 25. mě čeká natáčení se skvělým orchestrem Moravia Brass Band. Jedeme letos turné, kde zazní filmové melodie, kde nás doprovodí zpěváci Anička Julie Slováčková a Milan Peroutka. Více info o FILM MUSIC TOUR 2018. Mrkněte na video, které jsem produkoval pro tento orchestr. Tady jsem se ujal zvukové režie, střihu videa a z části i hudební režie. Na turné budu ale sedět za bicí soupravou. 

  • Dělal jsem také na novém filmu, nebo spíše pohádce. 28.února 2018 má v Kroměřížkém kině Nadsklepí premiéru pohádka Hon na Jezinku. Celou story vymyslel a režíroval můj kamarád Lumír Křeháček. Kamery a postprodukce se ujal Vladislav Františ, se kterým spolupracuji už dlouho. V tomto filmu jsem dělal zvuk, ruchy a orchestrální aranže hudby.

 foto z natáčení: Petr Gašpárek

Mé plány na březen se dozvíte za nedlouho, ale budou se určitě týkat mj. i Janka Ledeckého, nebo projektu Piano & Cello. Těším se!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

poslední novinky

September 23, 2019

July 2, 2019

January 28, 2019

December 1, 2018

November 1, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Balbex drumsticks
Ufip Cymbals
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

Hanz Sedlar © 2020

KAVE
Elitni Rebel